poniedziałek, 3 listopada 2014

Botoks - inaczej...


Informacje zamieszczone poniżej pochodzą ze strony internetowej: 

PEPTYD - alternatywa dla Botoxu - moje przypadkowe odkrycie!

Peptyd działa podobnie jak zastrzyki z toksyny botulinowej, oczywiście nie tak silnie i raczej powierzchownie, ale regularne stosowanie peptydu przynosi bardzo dobre efekty. 

Linie i zmarszczki powstałe na skutek naturalnej mimiki twarzy są zawsze widoczne. Używamy około 60 mięśni twarzy do porozumiewania się, wykonując ruchy związane z mówieniem i wyrażaniem emocji. Po pewnych czasie, na skutek powtarzania tych samych ruchów, linie utrwalają się i zaczynają się tworzyć coraz głębsze zmarszczki. Peptyd typu pseudobotoks rozwiązuje ten problem na drodze kosmetycznej. Nasz peptyd jest składnikiem opartym na syntetycznym tripeptydzie, który naśladuje efekty, jakie wywołuje substancja o nazwie wagleryna1. Jest to sekwencja trzech spośród dwudziestu dwóch peptydów, znajdujących się w jadzie węża Tropidolaemus wagleri. Peptyd pomaga rozluźniać mięśnie i powoduje, że skóra wygląda na wygładzoną i zrelaksowaną. Tak jak prawdziwa toksyna botulinowa, peptyd blokuje skurcze nerwowo-mięśniowe, który powodują napięcie mięśni twarzy, a dodatkowo pseudopeptyd zapobiega wystąpieniu ponownego skurczu, przez co zmarszczki stają się mniej widoczne. Redukuje głębokość zmarszczek od 52 do 82% po około 3 miesiącach stosowania.

Pseudobotoks stanowi bezpieczną, skuteczną i bezbolesną alternatywę dla zastrzyków Botoxu. Jest absolutnie bezpieczny, jego stosowanie nie stwarza najmniejszego ryzyka, dodatkowo nie zawiera konserwantów, tak więc doskonale nadaje się do zabiegów z derma-rollerem.

Dla uzyskania optymalnego rezultatu powinno go się stosować dwa razy dziennie.

Jak działa Trójpeptyd: 
- redukuje zmarszczki mimiczne,
- wygładza skórę i nadaje jej świeży, zrelaksowany wygląd,
- nawilża i pielęgnuje.

Zastosowanie: 
- jako składnik serum, kremu czy żelu,
- do zabiegów z dermarollerem,
- dodatek do gotowych produktów, zmieszany z kosmetykiem tuż przed użyciem,
- można też dodać peptyd, jeżeli opakowanie na to pozwala, do kremu.

Z moich osobistych doświadczeń wynika, iż faktycznie działa - wygląd skóry się zauważalnie poprawił, 
ale na spektakularne efekty muszę jeszcze poczekać :)


Aaa... Sklep nie płaci mi za reklamę ;)

6 komentarzy:

 1. za taką cenę to i ja spróbuję, jak zaczęłam czytać to pomyślałam pewnie drogo jak cholera, a tu zaskoczenie, dzięki za info:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam,
   cena, jak najbardziej zachęcająca; ja mieszam ten peptyd z kremami, tuż przed użyciem.
   Pozdrawiam.

   Usuń
 2. Powiem tak - z mojego własnego doświadczenia. Botoks jest wspaniały! Jestem kobietą 40+ i naprawdę polecam każdej kobiecie, która ma już problem ze zmarszczkami. Co pół roku wstrzykuję sobie botox Wrocław i czuje się fanatstycznie. Wiadomo - skóra jest młodsza i wygładzona. Tylko trzeba pamiętać, żeby znać umiar... :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może się kiedyś skuszę - w przypływie dużej potrzeby w tym kierunku i oczywiście gotówki ;) Chociaż mam obawy, jakie ten botoks poczyni spustoszenie w moim organizmie :)

   Usuń
 3. Ciekawa jestem jak to faktycznie wygląda - skuteczność w porównaniu z tradycyjnym botoksem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W przypadku takich specyfików dużą rolę odgrywa systematyczne stosowanie, a efekty, moim zdaniem, są godne uwagi :)

   Usuń

KTO POSTY KOMENTUJE, TEN POMNIKI, DLA POTOMNYCH, ZE SŁÓW BUDUJE :)