Kontakt

Wszystkich zainteresowanych bliższym kontaktem, w celach różnych i różnistych, zapraszam do naskrobania paru słów i wyeksportowania ich tutaj: evedaff@gmail.com 
Zapraszam również na Facebook:  Kobietoskop

Parę słów o mnie...
Mokra jak skarpeta wietnamskiego żołnierza, polerująca w amoku sanitariaty, puzlująca w siatce sklepowej, wpędzająca kacze piersi w objęcia kuchennego szaleństwa, z trocinami w głowie, wypuszczająca mózg na spacer, ze swędzącym biustem - Kobicina Miejska - autorka myśli nieuczesanych przewracających się na tym blogu. W przypływie wolnych chwil pałająca się również wierszoklectwem, fotografią oraz tworzeniem "dzieł" sztuki współczesnej. 

Z pewnością nie odkryję tutaj Ameryki pisząc, że jestem kobietą; facet raczej nie pokusiłby się o zmontowanie blogowiska o nazwie: Kobietoskop. A może się mylę...?
Po co mi blog? Zarobić to na tym raczej nie zarobię, spora konkurencja - młodzież depcze po piętach; wyższe pobudki mną kierowały, mam nadzieję... Podobno mam talent literacki i nietypowo postrzegam to i owo, więc postanowiłam sprawdzić namacalnie czy rzeczywiście mam. Wiadomo, nie od razu Kraków zbudowano, więc nastawiam się na ostrą krytykę i dobijające mnie komentarze, ale co Cię nie zabije to zapewne wzmocni... 
Sukcesywnie będę upiększać to miejsce i postaram się o niepowtarzalny, oryginalny design. Zależy mi też na tym, żeby teksty dobrze się czytało - z góry dziękuję wszystkim tym, którzy podzielą się opiniami na ten temat. Moim celem jest blogowa opowieść, po prostu, o życiu. Wiem, brzmi prosto, banalnie, ale prostota jest czasami najbardziej skomplikowana :)


Nazwa: KOBIETOSKOP została wymyślona przeze mnie i zabraniam kradziochowania :)

2 komentarze:

 1. Witam.
  Wpadłam , troszkę poczytałam i .... zostaje :).
  Pozdrawiam i zapraszam w wolnej chwili do siebie
  https://rudablondynkalodz.wordpress.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za odwiedziny :) Do Rudej Blondynki wpadnę, wpadnę :) Pozdrawiam :)

   Usuń

KTO POSTY KOMENTUJE, TEN POMNIKI, DLA POTOMNYCH, ZE SŁÓW BUDUJE :)