środa, 9 września 2015

Prawdziwa kobieta... Kobietoskopowe przebłyski ;)

Kobieta... Stworzenie, które pojawiło się na Ziemi by siać zamęt, by mężczyźni nie popadli w życiowy marazm i nie utknęli pod górą nieposegregowanych skarpet; istota robiąca dziesięć rzeczy na raz, podążająca zawiłymi ścieżkami życia, wyposażona w skomplikowany sposób dobierania słów i konstruowania zdań nieczytelnych dla płci przeciwnej, zauroczona wędrówkami po sklepach i namiętnie polująca na promocje oraz bogatego kandydata na męża, potrafiąca odróżniać kilkanaście odcieni czerwieni, walcząca od szkoły podstawowej z cellulitem, nadwagą, zbędnym owłosieniem i całym tym przekleństwem, którego wytwórcami są te niereformowalne gady w męskich skórach ;) 
A co ja tam będę więcej pisać! Jaka kobieta jest, każdy widzi ;)Grafika: Eve Daff

10 komentarzy:

 1. Nic dodać, nic ująć, trafiłaś w babskie sedno. Szykuję dla Ciebie niespodziankę, ale jeszcze nie skończyłam...dedykacja wkrótce:-)

  OdpowiedzUsuń
 2. zacznę te Twoje mądrości drukować, wycinać chmurki i przyklejać zamiast domowych obrazów w ramach. Życiowe motta

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziewczęta!
  Szkoda, że mieszkacie tak daleko, bo w planach mam kolejne ciasto, które za mną chodzi i żyć nie daje ;) Czekoladowe z kremem kokosowym i likierem Malibu :D Byśmy spożyły i komórki tłuszczowe podtuczyły, żeby dalej swoim życiem żyły ;)
  Dzięki, że wpadacie na ten mój przybytek blogowy :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Ty to robisz celowo i z premedytacją żeby mnie wykończyć ?? Tak,,, na pewno taki jest twój plan - umrę z przedawkowania cukru.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pobiegasz trochę i będzie dobrze, jak już tak marudzisz, że cukrem zostaniesz przekarmiona :D Mały kawałek ciasta nikomu jeszcze nie zaszkodził ;)

   Usuń
  2. Pewnie, że ciasto nie szkodzi ,wręcz pomaga w rozroście .... dupska :)

   Usuń
  3. Dupsko jak to dupsko - musi być pokaźnych rozmiarów :D

   Usuń
 5. Genialne. Same nie potrafimy się zdecydować, który cytat bardziej nam się podoba. Chyba pierwszy.

  OdpowiedzUsuń

KTO POSTY KOMENTUJE, TEN POMNIKI, DLA POTOMNYCH, ZE SŁÓW BUDUJE :)