środa, 1 kwietnia 2015

W objęciach sławy - autorka Kobietoskopu po raz pierwszy na głównej stronie popularnego portalu ;)


Dzisiaj dzień powszechnej głupoty i robienia mniej lub bardziej wyszukanych dowcipów. Pozwoliłam sobie i ja zostać bohaterką pierwszej strony popularnego portalu ;) Nie do końca o to mi chodziło, ale cóż... nie ważne jak zaistniałam, ważne, że zaistniałam ;) Po tym jak ukazał się artykuł - pierwsze liźnięcia popularności zaczęły mnie atakować z każdej strony - popularna encyklopedia internetowa wyszukała mało chlubne fakty z mojego życia i niestety bez mojej zgody zamieściła je na swojej stronie:


Kobicina Miejska otacza się osobami z pierwszych stron poczytnych gazet - w związku z czym jej długoletni partner życiowy również może się pochwalić spektakularnymi sukcesami:


A tak poważnie to znalazłam w sieci taką stronkę, na której dowolna osoba może zostać: bohaterem artykułu, spocząć na okładce DVD dla dorosłych, dorobić się notki w internetowej encyklopedii czy też przejść test inteligencji, który wykryje poważne uchybienia w owej inteligencji. Pewnie nie wszystkich to rozśmieszy, ale zawsze to jakiś pomysł na niewinny żarcik i może kogoś uda się wkręcić ;)

Linki do moich dowodów sławy: 

A tutaj link do stronki, na której można to spreparować: Prima aprilis

22 komentarze:

 1. Jasło? To bardzo blisko mnie:-) Ten printscreen z Kadaffim wygląda bardzo wiarygodnie:-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jasło oczywiście wymyślone :) Mieszkam w Katowicach :)
   Pozdrawiam :)

   Usuń
  2. Wiem, wiem przecież:-) A czemu padło na Jasło?

   Usuń
  3. Racja, przecież Ty to wiesz :) Moja łepetyna coś dziś na zwolnionych obrotach działa, a Jasło - spontanicznie mi się nasunęło :)

   Usuń
 2. Składam wyraźny protest!! Oflagowywuję się, a nawet rozważam w ramach protestu przez tydzień nie zmieniać skarpet !! Żądam upublicznienia zdjęć Kobiciny Miejsckiej w owej skórzanej uprzęży!!
  Dzień dobry :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nie jest to możliwe - aktualnie negocjuję odpowiednią stawkę za ich upublicznienie w poczytnym piśmie dla farmerów ;) Model uprzęży zastosowany u mnie wywołał poruszenie wśród tej społeczności - podobno zastosowano jakieś nowatorskie rozwiązania, których wartość jest szacowana na dwa miliony dolarów ;)

   Usuń
  2. Dooobra nooooo przekonałaś mnie ;) Zdejmuj te uprząż i dawaj foty bez :)

   Usuń
  3. Fotografie mojej osoby bez uprzęży również znalazły nabywców - zostaną wysłane wraz z innymi cennymi obiektami pochodzącymi z Ziemi w przestrzeń kosmiczną; zakwalifikowano mnie jako wzorcowy model przedstawicielki płci żeńskiej gatunku Homo sapiens - w związku z czym mam zakaz prezentowania swojego bezcennego wizerunku do czasu startu wahadłowca kosmicznego, który zajmie się wyszukiwaniem pozaziemskich bytów w bliźniaczych układach planetarnych ;) (data startu wahadłowca jest utrzymywana w tajemnicy)

   Usuń
  4. Łeeee to se zielone pomyślą że my co?? Obojnaki jakie som czy co!! Trza było mówić to bym dołożył swoje do pary, niechby zielone miały pełen pgląd na te sprawy ;)

   Usuń
  5. Czytamy ze zrozumieniem ;) - przecie napisałam, że model przedstawicielki płci żeńskiej gatunku Homo sapiens; komisja jeszcze nie dokonała wyboru przedstawiciela płci męskiej - ma poważny problem - niby dużo kandydatów, tylko z jakością coś nie tak ;) Poza tym, obcym cywilizacjom należy się pokazać z jak najlepszej strony, więc być może moje fotografie zostaną skopiowane i opatrzone stosownymi atrybutami charakterystycznymi dla męskiego rodzaju, żeby zielone pogląd miały ;) (atrybuty wygeneruje odpowiedni program komputerowy)

   Usuń
  6. No napisałaś, ale słowem nie wspomniałaś, że drugi model ma być kompletowany!! Otóż i przeraziłem się, że jednak może to być jedyny model wysłany w kosmos, a to by mocno zafałszowało obraz ziemskiego społeczeństwa. Należy mieć na względzie obiektywizm wobec innych cywilizacji :) Z drugiej strony ma to jednak sens żeby wysłać najpierw kobietę, no bo jakby tam jaki potwór był i tego przedstawiciela-kobietę zeżarł to nie zakłóciło bo ty rozwoju cywilizacji na ziemi :)

   Usuń
  7. A niech zeżre :) Moje cząstki, po strawieniu, pod postacią białek, cukrów i tych innych przenikną do jego komórek, odpowiednio je zmutują; potwór się rozmnoży, zapoczątkuje nowy gatunek, który zawładnie tą cywilizacją; nowy gatunek urządzi misję na Ziemię i wymorduje tych, co snuli wizje o sponiewieraniu gastrycznym, w odmętach kosmosu, choćby jednej komórki kobiecej ;)

   Usuń
  8. Daj spokój przecież to zielone niestrawności dostanie, wzdęcia okropnego a jak wiadomo nie uwolnione gazy przenoszą do głowy i stąd rodzą sie bardzo pos....ne pomysły ale zielone głupie nie som i dobrze wiedzą że ziemski facet z wdzięczności że oto coś zeżarło kobietę postawi flaszkę i to nie jedną przylecą w gościnę. Całe szczęście że mają okrągłe pojazdy to nie pomylą tyłu z przodem, no po naszej gościnności :)

   Usuń
  9. Na moje oko to te zielone na tak kiepską zachętę jak ziemska flaszka to się nie połakomią :)

   Usuń
 3. ale, że w uprzęży????... skórzanej???... to jakieś nowe "Pisiont twarzy Kobiciny"?... :)))))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do tej pory skutecznie się maskowałam, ale czas zrzucić zgrzebną szatę nieśmiałej kobiciny i z hukiem wedrzeć się na salony dzierżąc uprząż na smukłym, ponętnym ciele ;)

   Usuń
 4. Klik dobry:)
  Fajne! Szkoda tylko, że nie uaktualnili tych żartów. Trudno się nabrać, gdy Kadafi nie żyje, a Tusk nie jest premierem.

  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się, większe szanse na powodzenie miałyby świeżutkie wiadomości, poza tym data zdradza ich mało aktualne brzmienie; ale zawsze można tekst o wygraniu biegu na szpilkach komuś podesłać ;)

   Usuń
 5. To się nazywa poczucie humoru:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Czadowe!!! Aleś to fajowo fszystko wymyśliła! Ty to jednak łepska laska jesteś. To buziolki! Idę sobie tipsy odnowić. :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pani S. - Wasze nowe wcielenie mnie przeraża :)

   Usuń

KTO POSTY KOMENTUJE, TEN POMNIKI, DLA POTOMNYCH, ZE SŁÓW BUDUJE :)